24 Mart 2014 Pazartesi

Magazin: Kermeste Neler Yaptık?

Herkese mutlu ve umut dolu bir hafta diliyorum. 
Ocak ayında Bursa' da Crowne Plaza' da gerçekleşeceğini duyurduğum Türk Anneler Derneği kermesi-alışveriş şenliği için geçen hafta Bursa' daydım. Tam bir şenlik havasında geçen bu keyifli organizasyonda derneğe ve emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Tüm detaylar son derece profesyonelce düşünülmüştü ve hiçbir aksaklık yaşamadık. 

İşte bize ayrılan masamızın koordinasyonu. Kalabalık yığılmadan tüm dizayn bozulmadan önce çektiğim kareler...
Kermesle ilgili beni en çok heyecanlandıran noktalar, takipçilerimle buluşacak olmak ve Decoridea' nın ürünlerinin sanal ortam dışında ilk defa görücüye çıkacak olmasıydı. İkisinin de tadı damağımda kaldı gerçekten. Özellikle İstanbullu takipçilerimin "İstanbul' da da böyle bir organizasyon istiyoruz" taleplerine göz kırpmıyor değilim, çok çok keyifli ve eğlenceli bir deneyim oldu çünkü benim için.

Yakında blogta da paylaşacağım yeni ürünlerimiz tepsi örtüleri ve marshmellowlu kokoş kavanozlar da masamızda yerlerini aldı.


Yepyeni bardak altı örtülerimiz.

Olmazsa olmazlarımız masa örtüleri ve runnerlar.


Her daim en sevilen yastıklarımızdan ekoselilere çuha oyun örtülerimizle
ayrı bir köşe yaptık.  

Ve bu ara gözdemiz olan kek ve cupcake süsleme kitleri Meri Meri' lerimiz.


 Kermesin katılımcılarından biri de değerli modacı Erol Albayrak' tı. Kendisiyle standlarımız komşu olduğundan sohbet etme fırsatını da buldum. Önceki haftanın Fashion Week koşturmacalarını ancak toparlayıp gelebilmişti. O kalabalığa rağmen keyifli sohbetimize vakit ayırdığı için teşekkür ediyorum buradan da kendisine. Standımızı şenlendiren tüm ziyaretçilerime, "özellikle sizin için geldim" diyen kıymetli takipçilerime, "en güzel stand bu olmuş" dediklerini duyduğum yoldan geçenlere :), alışverişleriyle ürünlerimin ne kadar beğenildiğini bana tekrar hatırlatan değerli müşterilerime kucaklar dolusu teşekkür ediyorum. 

Ve o gün bana desteğe gelen eşim, kardeşim ve teyzeme ayrıca teşekkür ederim :D eeeeeee bu da TadBazaar selfie' si olsun. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...