8 Ekim 2014 Çarşamba

Minik Pembe Bir Haber

Bu aslında biraz rötarlı bir haber, kabul.

Bu haber şimdi mi verilir diyeceğiniz bir haber, kabul.

Ama ha şimdi yazayım, dur şu da geçsin, bir de bundan emin olayım diye diye yazmayı geciktirdiğim doğru, o da kabul.

Etkinliklerde karşılaştığım blogger arkadaşlarımın da şok olmasıyla e artık yazayım dedim ben de sonunda.

5 aydır bambaşka bir heyecan var hayatımızda. Bir anda çıkageldi, işte ben buradayım dedi. Sevgili takipçilerim için bebek çeyizleri, bebek odaları hazırlığındayken ben, meğer bana varlığını kanıtlamaya çalışan da bir miniğe ben sahipmişim, haberim yokmuş. Şimdi 5. ayımızdayız, yolu yarıladık sayılır, 4,5 aylık bir maratonumuz kaldı eşimle heyecanla tamamlanmasını beklediğimiz.

Evet o bir pembe, o bir kız.


Buradan dekorasyon trendlerini, akımları, fikirlerimi, tasarımlarımı, yaşadıklarımı, zaman zaman yediğimi içtiğimi, çokça gördüğümü, gezdiğimi, izlediğimi, sevdiğimi, süslediğimi her şeyimi paylaşıyorum sizlerle. Zaman içinde tanıştığım ya da sadece sanal dünyadan ilerleyen çok güzel arkadaşlıklar yakaladım. Ama bir de sessiz çoğunluk var ki, yorum yapmasa da onları gördüğüm takip ettiğim. İyi ki varsınız ki sizinle bir de böyle bir haberi paylaşabiliyorum.

Bundan sonrası için de güzel dua ve dileklerinizle yanımızda olursanız biz çoookk mutlu oluruz. Birkaç aydır post adedimdeki düşüşün sebebi bu minik ve yoğunlaşmış olan yaz siparişlerini onunla beraber yetiştirme telaşımızdı, açıklığa kavuşmuş oldu :) Ama sanmayın ki dur durak var, projelere, üretime, koşturmacaya, yazmaya, paylaşmaya devam, zaten görüyorsunuz. Size verdiğim sözleri de unutmuş değilim... İstediğiniz zaman benimle iletişim halinde olabilir, siparişlerinizi tereddütsüz geçebilirsiniz ;)

"Bizden" sevgiler hepinize...


4 yorum :

Saadet dedi ki...

Allahın izniyle sağlıklı bir bebişi kucağınıza alacaksınız ve sen muhteşem bir anne olacaksın güzel kalpli dostum..

Yasemin dedi ki...

Sibelciğim, yazmıştım bir yazı ama gelmemiş sanırım sana. Çok güzel bir haber, çok çok sevindim :))), İnşallah sağlıkla kucağına alırsın, çok güzel, çok minnoş, çok bebek günleriniz olur birlikte, kutluyorum :)))

pınar dedi ki...

Halasıııı çok musmutluuu....

Decoridea tr dedi ki...

Canım Sadocum, aminnnn inşallah :) merakla beklemedeyiz...

Yasemincim canım benim, çok teşekkürler güzel dileklerine tatlımm.. BU arada bu yorumundan önce başka yorum gelmedi canım bir sorun oldu herhalde..

Halasıııı kavuşmaya geri sayımdayızzzz :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...